plukbrian270710

27 juli 2010
Brian bezoekt Pluk in Madurodam


FWF steunt Stichting Doe Een Wens

De Stichting Doe Een Wens laat wensen in vervulling gaan van kinderen met een levensbedreigende ziekte. In samenwerking met de FWF liet de stichting Doe Een Wens de liefste wens van Brian in vervulling gaan.

De wens van Brian was een bezoek aan de tentoonstelling Pluk in Madurodam, want Brian is een grote fan van Pluk. Op 7 juli kwam zijn wens uit. Brian was een middag lang speciale gast in Madurodam samen met zijn familie.

Brian mocht van de FWF bovendien een cadeau uitzoeken in de museumwinkel, waar hij koos voor Langhors.

Als extra verrassing ging Brian op de foto met Yannick van de Polder, die de hoofdrol speelde in de film 'Pluk van de Petteflet'. Brian en zijn familie hadden een prachtige middag.

De FWF steunt de stichting Doe Een Wens. Fiep Westendorp was tijdens haar leven een tijdlang lid van het comité van aanbeveling van de stichting.

> terug